Мисија и визија

МИСИЈА ШКОЛЕ

ОШ „Мајор Илић“ едукује ученике који долазе са географски (територијално) великог простора.

Школа има традицију дугу 90 година, у којој је имала запаженог успеха у образовању и васпитању  бројних генерација својих ученика и тиме стекла завидан углед.

ВИЗИЈА ШКОЛЕ

Настојање школе је да се добра традиција одржи, али и унапреди, укључујући развијање еколошке свести, обзиром да се школа налази у туристичком месту са великим перспективама.

Приоритети у решавању проблема односиће се, у првом реду, на побољшање опремљености кабинета и учионица, као и реконструкцију  школских зграда.

Један од, исто тако, важних приоритета односиће се на унапређивање и подизање квалитета наставе на виши ниво у чему ће свој допринос дати целокупан наставни кадар школе.

Погодака: 1921