ПРВО МЕСТО НА ТАКМИЧЕЊУ У РЕЦИТОВАЊУ ЕПСКИХ ПЕСАМА НА МАНИФЕСТАЦИЈИ „МИХОЉСКИ СУСРЕТИ СЕЛА“
Наташа Зарић, ученица седмог разреда наше школе, освојила је прво место на такмичењу у рецитовању епских песама на манифестацији „Михољски сусрети села“, која је ове године одржана 15. септембра у Кушићима. Она је рецитовала „Хасанагиницу“. На такмичењу су учествовале и ученице шестог разреда Јана Радоњић и Милијана Петровић. Јана Радоњић је рецитовала „Косовку Девојку“, а Милијана Петровић „Смрт Мајке Југовића“. Оне су добиле захвалнице. У такмичарском делу су, осим младих рецитатора, учествовале и вредне домаћице. Ова манифестација већ трећу годину окупља чуваре народне традиције и младе из руралног подручја наше општине. Учесници су приказали српску народну традицију, а велику пажњу су изазвали и изложбени штандови са српским специјалитетима и ручним радовима.