ЧАСОВИ НАШИХ НАСТАВНИКА НА РТС - у

Министарство просвете науке и технолошког развоја у сарадњи са Заводом за унапређивање образовања васпитања ове школске године организовло је образвно-васпитни рад путем наставе на даљину емитовањем часова наставе које припремају и реализују наставници запослени у школи на терторији Републики Србије.

Снимљени чсови су доступни на РТС Планети, званичној интернет страници Завода и Министарства.

Међу наставницима који си снимили часове су и два наставника наше школе:

• Биљана Николић, наставник разредне наставе
  • Милан Парезановић , наставик разредне наставе

Снимљена су 4 часа Света око нас:

• ОШ2-СВЕТ ОКО НАС, 51. ЧАС: ЖИВА БИЋ ДИШУ И ХРАНЕ СЕ(УТВРЂИВАЊЕ)
  • ОШ2-СВЕТ ОКО НАС, 52. ЧАС:ОСТАВЉАЊЕ ПОТОМСВА, РАСТ И РАЗВОЈ(ОБРАДА)
  • ОШ2-СВЕТ ОКО НАС, 53. ЧАС:ЖИВА БИЋА(УТВРЂИВАЊЕ)
  • ОШ2-СВЕТ ОКО НАС, 54. ЧАС:БИЉКЕ У НАШОЈ ОКОЛИНИ(ОБРАДА)

Тим помоћи и подршке у различитим сегментима припреме и реализације снимања чине драге колеге: Данијела Кувекаловић, Радица Радишић, Верица Бешевић, Марина Ђурић, Мирјана Јованчић, директор Милован Миловановић.

Помоћ и безрезервну подршку смо имали и од супервизора Зорана Пантовића, Школске управе Моравичког округа и саветнице Данијеле Микић Ковачевић

Часове наших наставника можете погледати на следећим линковима.

Жива бића дишу и хране се

Остављање потомства раст и развој живих бића

Жива бића утврђивање

Биљке у мојој околини