Дечја недеља 2021.године

ПОДЕЉЕНА СРЕЋА, ДВА ПУТА ЈЕ ВЕЋА

У понедељак, 5. 10. 2020. године, у оквиру Дечје недеље одржана је ревија шашавих фризура коју су извели ученици уз помоћ наставника.

У уторак, 6. 10. 2020. године, у оквиру Дечије недеље, одржана је презентација "Наше мало некоме је много", коју је припремила и извела наставница Радица Радишић.
Након презентације подељена је срећа и на спортском полигону где су одржане спортске активности у виду савладавања полигона препрека, који су поставили наставници Бошко Калушевић и Милан Парезановић. Учествовали су сви ученици наше школе, као и група предшколаца.

У среду, 7. 10. 2020. године, у оквиру Дечје недеље, одржан је ликовни конкурс на тему "Подељена срећа, два пута је већа". Најзанимљивији радови, према избору жирија (наставници: Марина Ђурић, Мирјана Јованчић, Милан Парезановић) представљаће нашу школу на истоименом ликовном конкурсу које организују градска библиотека "Светислав Вуловић" и "Ивањичко друштво учитеља".

У четвртак, 8. 10. 2020. године, у оквиру Дечје недеље, спроведене су еколошке активности сакупљања шишарки и кестења и њихово оживљавање у виду ликовног израза и приређивања мале изложбе радова, коју су организовале наставнице Марина Ђурић и Данијела Кувекаловић.

У четвртак, 8. 10. 2020. године, нашу школу је посетио председник Скупштине општине Ивањица, Владимир Бојановић, и уручио поклоне школи и ученицима.

У петак, 9. 10. 2020. године, у оквиру Дечје недеље, једна од активности која је спроведена је и презентација о инклузији коју је приредила педагог Верица Бешевић.
У складу са тим одржана је и активност писања порука подршке и изненађења другу.